1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Online Alışveriş

KazakDunyasi.com’ dan alışveriş yapmanız için öncelikle üye olmanız, zaten üye iseniz, giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu kısa işlemin ardından beğendiğiniz ürünlerin numarasını seçerek “Sepete Ekle” butonuna tıklayıp sepetinize eklemenizin ardından “Satın Al” butonuna tıklayarak alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

KazakDunyasi.com sayfalarındaki ürünlere hızla ulaşabilmeniz için en çok kullanılan yöntemlerden biri “Arama” seçeneğidir.

Ana sayfadaki sağ üst kısmında yer alan “Arama” seçeneği, yazdığınız kelimeyi tüm ürün kategorileri arasında arar. Ayrıca site içerisinde çeşitli kriterlere göre ayrılmış kategori filtrelerine seçeneklerinizi girerek veya ürün listeleme seçeneklerinden tercihler yaparak da aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Teknik bir hatadan dolayı stoklarda olmayan bir ürünün alışveriş sayfalarında aktif görünmesi gibi nadir durumlarda, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorunu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çözüme kavuşturulacaktır.

Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Ödemiş oldunuz bedel en kısa sürede ödeme tercihinize göre bankanıza iade edilecektir.

destek@kazakdunyasi.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da 0(533) 966 44 27 numaralı Müşteri WhatsApp Hattımızdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Eğer ürününüz kargoya verilmediyse siparişinizin gönderimi derhal durdurulacaktır. Gönderimi durdurulan siparişlerin geri ödemeleri, kazakdunyasi.com tarafından, seçmiş olduğunuz ödeme şekillerine göre bankanıza en kısa sürede iade edilir.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumunda iade koşulları geçerli olacaktır.

Kazakdunyasi.com sayfalarında, alışverişinizi onayladığınız anda bankanız ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirir. Siparişinizin onaylanması akabinde faturanız kesilir ve ürün kargo firmasına teslim edilir. Henüz faturası kesilmemiş alışverişleriniz için iptal işlemi yapılabilir.

Faturası kesilmiş olan siparişiniz için iade koşulları geçerli olacaktır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumundaysa tamamıyla iade koşulları geçerli olacaktır. kazakdunyasi.com siparişlerinizi, ödemenizi iade etmek koşuluyla iptal etme yetkisine sahiptir.