1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

İade & İptal & Değişim

İade adresimiz:

Barbaros Hayrettinpaşa Mah., Cebeci Cad. No: 71, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul

İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti müşteriye (size) aittir.

Ürünün durumunun iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Kazakdunyasi’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade talebiniz onaylandığında ve kredi kartınıza ürün tutarı iade edildiğinde tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

İptal işleminizi siparişiniz kargoya verilmeden önce yapabilirisiniz. İptal talebinizi iletmek için destek@kazakdunyasi.com adresine mail atarak veya 0(533) 966 44 27 numaralı WhatsApp destek hattımızdan yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Değişim talebinizi iletmek için destek@kazakdunyasi.com adresine mail atarak veya 0(533) 966 44 27 numaralı WhatsApp destek hattımıza yazarak bize ulaşabilirsiniz. Değişim talebini ürünü teslim aldıktan sonra en fazla 5 gün içinde bize bildirmeniz ve teslim alınan tarihten başlamak üzere 5 iş günü içerisinde ürünü kargoya vermiş olmanız gerekmektedir. Değişim koşulları için sayfanın aşağısında yer almaktadır.

İade adresimize ürünü gönderdikten sonra destek@kazakdunyasi.com adresinden veya 0(533) 966 44 27 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İade talebini ürünü teslim aldıktan sonra en fazla 15 gün içinde bize bildirmeniz ve teslim alınan tarihten başlamak üzere 15 iş günü içerisinde ürünü kargoya vermiş olmanız gerekmektedir. İade koşulları için sayfanın aşağısında yer almaktadır.

Almış olduğunuz triko yüksek kaliteli yün veya yün karışımlı bir üründür. Giyilirken, aksesuar ile (çanta, saat, yüzük vs.), ceketinizin astarı içinde bulunan etiket ile sürtünmelerden dolayı pilling(tüylenme) oluşabilir. Pilling kullanım sırasında oluşması sebebiyle iade sebebi değildir.
Ürünlerin fotoğraflarında görülen renklerin monitör ve ya cihazınızın görüntü ayarları sebebiyle olduğundan farklı renkte gözükmesi mümkündür. Bu sebeple kargonuzu alırken lütfen ürünü kontrol ediniz.

İade kabul etmediğimiz durumlar:

Ürünün teslim alındığı tarih dahil olmak üzere 15 gün geçmesi

Ürünün sitemizden alınmamış olması

Ürünün ölçülerinin beden tablosundaki ölçülerden farkının 3 santimden az olması

Pilling(tüylenme) oluşması

Güneşte fazlaca asılı kalması sebebiyle ürün renginin solması

Yanlış yıkama ve kurutma

Üründe hasar oluşması ve yeniden satılamayacak duruma gelmesi

Ürünü kontrol etmeden kargonuzu aldığınız ve herhangi bir defoyu sonradan fark etmeniz durumunda iade kabul etmemekteyiz. Bu sebeple kargonuzu alırken lütfen ürünü kontrol ediniz ve sorun (defo bulunması) halinde alıcı ödemeli olarak geri yollayınız.

Aldığınız ürünün bedeninin uymaması halinde ve ürünün tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemesi durumlarında değişim işlemini yapmaktayız.

Not: Değişim işlemi sırasında kargo ücretleri müşteriye aittir.