1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Teslimat ve İade

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, siparişinizin teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade, değişim gibi süreçlerle ilgili işlemler Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilmektedir.

İade işlemini nasıl yapacağım?

İadeye ilişkin açıklayıcı bir e-mail gönderdikten sonra ya da ürün pakedine ekleyeceğiniz bir yazı ile iade etmek istediğiniz ürünü bize gönderebilirsiniz. Ürünün ve varsa kutusunun kesinlikle zarar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

-Kişiye özel hazırlanan ürünlerde, kişinin isminin ya da isimde geçen bir harfin ilgili ürüne özel olarak üretilmiş olması durumunda.

-Abiye, kürk ve mayo ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

-Kullanım hatası ile hasar gören hiçbir ürün iade alınamamaktadır.

-İade süresi içerisinde kullanılmış, takılmış ya da giyilmiş ürünler iade alınamaz.

-Paketlenmesinde jelatin ve bir defaya mahsus paketi açılan ürünler iade alınmamaktadır.

-Küpeler hijyen gereği geri alınamamaktadır.

Siparişimi iptal ettikten sonra param kaç gün içinde iade edilir?

Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 iş günü içerisinde ödeme yapılmaktadır. Kredi kartı kullanılan siparişlerde geri ödeme bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, Kazakdunyasi.com tarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. Taksitli ödemelerde ilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredi kartı hesabınıza geri yüklenecektir.

Ürün değişimi nasıl yapabilirim?

Ürünü teslim aldığınız 15 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak orijinal kutusu, faturası ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini destek@kazakdunyasi.com adresine e-mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürünler karşı ödemeli geri gönderilebilir. İade için alıcı bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Alıcı      : İR-OR TEKSTİL Pazarlama Sanayi ve Ticaret LTD Şirketi
Adres    : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Cebeci Cad. No:71 Küçükköy,Gaziosmanpaşa/istanbul
Telefon : 0212 617 66 63

Sipariş verdiğim üründe indirim kodu kullandım ve ürünü iade ettim. Hesabımda aynı kodu kullanabilir miyim?

İndirim kodları Kazakdunyasi.com tarafından aksi belirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka bir alışverişte kullanılamaz.

Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım. Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirim kodu/kampanya hala geçerli mi?

İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır.
İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.

Elime geçen üründe üretim hatası ya da kusur var. Ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir ürün sizlere ulaştığı takdirde ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Kalite kontrol departmanımız konuyla ilgili sizinle irtibata geçecek ve stok durumuna bağlı olarak yeni ürününüz size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Mağazalarınızdan iade yapabiliyor muyum?

Kazakdunyasi.com’dan aldığınız ürünlerde mağazalarımıza iade yapılmamaktadır.